Peikin Ratsastuskoulu

Tulokset

ESTEHARJOITUSKILPAILU / ÖVNINGSTÄVLINGE 15.8.2017

Luokka 1, 40 cm, arv. 367.1 (A2/A2)
Lähtöjä: 6, Sijoittui: 2

I aika II aika
1 Minea Kärkkäinen / Ratira 0 33,55
2 Wilma Silén / Robinson 0 33,67
3 Sanni Väyrynen / Tyger V/D E 0 36,45
4 Annukka Mickelsson / Chyla J 0 37,48
5 Paticia Ivanitskiy / Vadoc 7 59,42
6 Laura Savin / Pessoa 9 65,92

Luokka 2, 60 cm, arv. 367.1 (A2/A2)
Lähtöjä: 33, Sijoittui: 9

I aika II aika
1 Melissa Rissanen / Ratira 0 27,75
2 Annukka Mickelsson / Elliot 0 30,06
3 Nina-Maria Tigerstedt / Laika II 0 31,48
4 Coco Örn / Kabatsokk 0 32,01
5 Minea Rissanen / Concento 0 32,10
6 Sofia Tanner / Vasall 0 32,48
7 Aino Kähkönen / Kabatsokk 0 33,20
8 Oili Kotiranta / Tyger V/DE 0 33,21
9 Julia Tiirikainen / Laika II 0 33,64
10 Lotta Huisman / Kabatsokk 0 33,79
11 Hanna Okkonen / Pessoa 0 34,41
12 Johanna Kärkkäinen / Caralahti 0 34,98
13 Minea Kärkkäinen / Robinson 0 35,10
14 Wilma Silén / Vadoc 0 35,16
15 Juuli Kenkkilä / C-Eckhardt 0 35,51
16 Petra Kaukinen / Vasall 0 35,53
17 Adele Kujala / Robinson 0 35,87
18 Maija Ryynänen / Lammin Eino 0 35,98
19 Aurora Isohanni / Ratira 0 36,16
20 Laura Larmi / Chyla J 0 38,26
21 Lotta Alho / Lammin Eino 0 38,88
22 Carolina Arppe / Elliot 0 39,00
23 Samantha Roos-Tegengren / Vadoc 0 40,25
24 Sanna Aspholm / Leslie 0 40,27
25 Iida Liimatainen / Condor 0 41,83
26 Laura Savin / Pessoa 0 43,68
27 Mia Karjalainen / Prode 0 47,83
28 Sofia Tuuri / Palisco 4 41,14
29 Siiri Pennanen / Chyla J 5 50,70
30 Coco Örn / Prode 4 40,31
31 Johanna Tynkkynen / Little Sister Kaina 4 46,19
32 Elli Allenius / Condor 4 49,03
33 Maija Ryynänen / Little Sister Kaina 8 42,13

Luokka 3, 80 cm, arv. 367.1 (A2/A2)
Lähtöjä: 25, Sijoittui: 7

I aika II aika
1 Mia Nykopp / Caralahti 0 29,64
2 Eerika Lipsanen / C-Eckhardt 0 29,8
3 Outi Nummi / Calasca de la Ferme Blanche 0 30,05
4 Annika Westerholm / Calasca de la Ferme Blanche 0 30,11
5 Ellen Andersin / Concento 0 30,98
6 Tiia Harki / Wybo 0 31,98
7 Aino-Maija Strömberg / Vasall 0 32,61
8 Erika Keurulainen / Bassini 0 34,11
9 Essi Silvennoinen / Wybo 4 29,96
10 Hanna Keinänen / Chilla 4 34,12
11 Katja Kemppi / Czaplinek 4 34,87
12 Kaisa Kallio / Arissa 8 32,14
13 Anna Marin / Wybo hyl
14 Hedy Granholm / Spectacular 4 39,58
15 Leona Kunnamo / Laika II 4 42,06
16 Silja Hämäläinen / Chilla 4 42,93
17 Erika Tikkanen / Concento 4 43,27
18 Lotta Alho / Lammin Eino 4 43,69
19 Tina Appelroth-Ilvessalo / Caralahti 4 43,73
20 Jenni Tissola / Tyger V/D E 4 44,34
21 Ellen Antikainen / Little Sister Kaina 4 46,17
22 Sanna Aspholm / Leslie 4 49,11
23 Riina Pitkänen / Condor 4 49,63
24 Sofia Tuuri / Bassini 4 53,87
25 Nea Päkki / Chilla 8 39,46

Luokka 4, 90 cm, arv. 367.1 (A2/A2)
Lähtöjä: 8, Sijoittui: 2

I aika II aika
1 Erika Keurulainen / Czaplinek 0 34,1
2 Annika Westerholm / Palisco 0 36,6
3 Anna Marin / Palisco hyl
4 Kaisa Kallio / Arissa 4 43,99
5 Ellen Andersin / Calasca de la Ferme Blanche 4 44,38
6 Eerika Lipsanen / C-Eckhardt 4 44,7
7 Mia Nykopp / Elliot 8 41,8
8 Ville Hallivuori / Bassini 8 46,62

 

Luokka 5, 100 cm, arv. A.2.0
Lähtöjä:  0, Sijoittui: 0

Luokka 6, 110 cm, arv. A.2.0
Lähtöjä: 0, Sijoittui: 0

Tulokset pdf-tiedostona:

Estekilpailut Koulukilpailut
15.8.2017 5.9.2017
26.9.2017 17.10.2017
7.11.2017
28.11.2017
19.12.2017

 

ESTEHARJOITUSKILPAILUJEN RATSASTAJIEN CUP-TILASTO:

Kymmenen (10) eniten pisteitä kerännyttä ratsastajaa jakavat 840 € palkintosumman
(210 / 165 / 120 / 85 / 65 / 60 / 50 / 35 / 30 / 20 €).

1 Melissa Rissanen 10,00
1 Mia Nykopp 10,00
1 Erika Keurulainen 10,00
4 Annukka Mickelsson 9,00
4 Eerika Lipsanen 9,00
4 Annika Westerholm 9,00
7 Nina-Maria Tigerstedt 8,00
7 Outi Nummi 8,00
9 Coco Örn 7,00
10 Minea Rissanen 6,00
10 Ellen Andersin 6,00
12 Sofia Tanner 5,00
12 Tiia Harki 5,00
14 Aino Kähkönen 4,00
14 Aino-Maija Strömberg 4,00
16 Oili Kotiranta 3,00
17 Julia Tiirikainen 2,00